Zajímavosti ze Společenstva Antiků /SA/

Víte, že...? Přání či modlitby ke mně můžete vyjadřovat nejen v křesťanských kostelech, ale i v rámci jakýchkoliv posvátných míst různých náboženství, filosofií. Více v části "Slovo o mně" boční nabídky.

Upozornění pro návštěvníky blogu

29. 9. 2016 v 17:36 | Kategorie: ---- | Autor: Lukáš Přibyl <

Milí čtenáři,

některé informace na těchto stránkách http://antikspol.blogspot.cz/ nebo http://antikspol.blogspot.com/  (dále jen „stránky“), mohou být nebezpečné, a proto se silně doporučuje k takovým informacím (nebo cvičením a jiným pokynům) přistupovat s opatrností.

Autor těchto stránek Lukáš Přibyl (dále jen "autor") nenese zodpovědnost za nesprávné použití, nedodržení doporučených postupů, nepochopení nebo nesprávné pochopení, nebo zneužití jakékoliv informace, obrázku nebo filmu z těchto stránek.

Informace z těchto stránek čtete/sledujete úplně dobrovolně a pouze na vaši vlastní zodpovědnost. Jakákoliv cvičení nebo pokyny děláte pouze na vaše vlastní nebezpečí a podle vaší volby a uvážení na základě vašeho svobodného rozhodnutí.

Máte-li nějaké dotazy či připomínky, můžete je zapsat buď v části Všeobecná diskuze bočního menu nebo pod článkem, ke kterému se Váš komentář vztahuje. Pokud se ale Váš komentář nehodí k danému článku, je určen pouze do Všeobecné diskuze.

Ať se vám tu libí a naleznete mnohé příjemné spojené s užitečným,

S přáním pěkného dne,

Autor
_____________
NOVÝ OLYMP