Společenstvo Antikové: Nový Olymp

Všeobecná diskuze


Milí čtenáři,

zde můžete pokládat různé otázky či jen prostě reagovat na jakékoliv informace související s těmito internetovými stránkami. Pokud daný komentář bude adresován přímo mně, pokusím se odepsat v rámci možností co nejrychleji. V tomto i v ostatních případech dodržujte alespoň základní slušnost.

S přáním pěkného dne,

Autor

21 komentářů:

 1. Zajímala by mě informace, zda SA uznává přítomnost rytířů jedi a také jaký k nim staví postoj. Díky za informace

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,

   než odpovím na Vaši otázku, je potřeba zvýraznit, že Společenstvo Antiků /SA/ vlastně říká, jak zhruba bude vypadat budoucnost neomezeného veškerenstva. A to, co bude či nebude v něm existovat, určuji především já sám.

   Výše uvedeným jsem chtěl (mimojiné) říct, že už jen samotná existence Vámi zmiňovaných "rytířů Jedi" závisí (pouze) na mém schválení.

   K tomu, co je mi o výše uvedeném řádu rytířů známo, mohu říct, že jejich způsoby nejsou příliš vzdálené skutečné realitě studentů i mistrů duchovních. Ba dokonce v nejednom bodě jejich filozofie jsou vlastně ve shodě.

   Na závěr... ti, kteří uznávají řád rytířů Jedi, mi nevadí a tudíž se nebráním ani jejich zavedení do budoucí podoby veškerenstva.

   Díky za návštěvu a pokud není něco jasné, ptejte se zas...

   Vymazat
 2. Reakce na dotaz na webu Bílá Hvězda

  Zdravím,

  No, když si přečtete mou odpověď tam, zjistíte, že jsem takový technický antitalent, že se po mém odchodu zvýší procento technické vzdělanosti národa (jelikož mě nenapadlo, že máte - li svůj web, můžu odpovědět na něm.) Jinak, omlouvám se, ale zásadně nedávám své osobní údaje neznámým lidem, takže: Jsem manželka, dvojnásobná máma, ženská na méně slunné straně čtyřicítky (ale občas se chovám, jak kdyby mi bylo pět), a mám, kromě našeho svůj svět, kam nikoho nepouštím. A to, myslím, úplně stačí, ne?
  M.H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, z mých internetových aktivit toho asi moc nepochopíte, jelikož tam hledám víceméně jen zábavu a odreagování, navíc z tohoto počítače nejen já. Ale prozradím vám ještě jedno - ráda chodím na různé diskuse, mám to místo hospody ,D. Někdy se člověk dozví i pěkné příběhy, ale většinou se...no, já nevím. Na jednu stranu se královsky bavím nad tím, jak do sebe dvě strany šijou, a přitom jsou vlastně úplně stejné, jelikož na tom, čeho se zastávají, vidí jen pozitiva, a negativa prostě vidět odmítají, i kdyby je přes hlavu mlátila; ale... Na druhou stranu je mi smutno, když vidím, jak snadno se my, lidi, dáme zblbnout, a jak se pak té své blbosti zuby nehty držíme...Tož tak :/
   Hrabovská

   Vymazat
 3. Možná by Vás mohl zaujmout tento článek "Evropská unie: Reálné dílo Satana?", myslím že stojí za nahlédnutí. http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3040-evropska-unie-realne-dilo-satana.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,

   přečetl jsem si Vámi navrhnutý článek a vypadá skutečně zajímavě. Na straně druhé - i když mi to přišlo jako zajímavé téma k diskuzi, nelze se o něj opírat. Jsou to různé teorie, které mohou, ale nemusí být založeny na pravdě. Takže nezbývá nic jiného, než si počkat na budoucnost.

   Na "třetí straně" některé věci v článku uvedené jsou inspirativní a lze o nich hovořit jako o možných nápadech k uskutečnění - uvidíme časem.

   Vymazat
  2. Jo, jsou to všechno jen hypotézy a inspirace k dalším zkoumáním, protože nikdo vlastně pravdu nezná.

   Vymazat
  3. Milý pane, ono je to všechno stejně "jedno", protože budoucnost určuji já. Akorát je to celkem pomalý proces, takže si musíme všichni ještě nějakou tu dobu počkat.

   Vymazat
  4. Samozřejmě, jen lidé mají mylný dojem, že jsou pány svého osudu. Ve skutečnosti jsou jen malými figurkami, se kterými stejně hýbe někdo jiný a jen jim dává pocit že něco rozhodují.

   Vymazat
 4. ahoj Lukáši, chtěl bych se zeptat, zda tedy dorazis na brněnský blogersky sraz.
  Připomínám, že se koná zítra (v sobotu) od 14 hodin v Mistogalerii Sklo,
  Kounicova 23.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím,

   zatím ještě nepřišel ten správný čas. Ale jsem si jist, že jednou přijde.

   Díky za zprávu, Lukas

   Vymazat
  2. Ok, chápu, že jsi spíš introvert :)
   Pokud se akce vydaří a bude zájem, nemám problém uspořádat i vol.2, 3. atd...Není všem dnům konec :)

   Vymazat
 5. ahoj Lukáši, co říkáš na tyhle stránky?

  http://gvkb.blog.cz/

  Zdravím, Honza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím,

   dle tvého návrhu jsem prošel dané stránky. Zjistil jsem také, že jsou na dvou úložištích (tedy jak blog.cz tak i samostatně GVKB.CZ).

   Autor jménem Vít Kouba je jen další z mnoha, kdo se snaží šířit svá přesvědčení a moudra. Nemyslím si však, že by se jednalo o něco vyloženě špatného. Nedá se to takto paušálně označit.

   Líbí se mi ale, že je internet takto bohatý, že se kdokoliv může setkat s různorodými názory, pohledy. Ta bohatost je velice důležitá.

   Takže "gvkb" stránky klidně ať jedou tak jak jedou dál, nebudu jim (alespoň prozatím) dělat nějakého soudce.

   S pozdravem, Lukáš

   Vymazat
 6. Je vidět, jaký jsi demokrat, když jsi smazal svůj článek o novém operačním systému, jen proto, že jsem k němu napsal komentář připomínek.
  Zřejmě se teď za monitorem ohromně bavíš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. aha, promiň, tys ho jen přesunul...
   Každopádně zajímavé počtení :)

   Vymazat
 7. Ahoj Lukáši, ptal ses, proč jsem u sebe na blogu tak dlouho nepsal články. Včera v noci jsem vydal článek, kde to trochu podrobněji vysvětluju, chceš-li, mrkni :)

  OdpovědětVymazat
 8. ahoj Lukáši, mám dotaz, jak jsi jako dítě prožíval 17.listopad 1989?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím... abych odpověděl na Tvoji otázku: tuto stránku věci bych alespoň prozatím nechal otevřenou. Stejně na ní není nic až tak zvláštního. Děkuji za pochopení i za komentář.

   Vymazat