Nový místní režim Vám nabízí příležitosti

16. 12. 2016 ve 20:16 | Kategorie: --- | Autor: Lukáš Přibyl <

Související články:

> Struktura bytostí nového veškerenstva
> Sjednocení všech náboženství, filozofií pod jednou hlavičkou
> Od počátku věků to byl nakonec voják, kdo rozhodl o budoucnosti
> Počátek, Já a veškerenstvo

Milí čtenáři, věřící, zájemci o velké změny, zkrátka děti moje,

vzhledem ke skutečnosti, že se mnozí rádi podílíte na politickém vedení, nabízí se vám tu v rámci blížícího nového režimu lukrativní příležitost. Z odkazů výše se dovídáte mimojiné o všech hlavních typech bytostí budovaného veškerenstva. Konkrétně tedy běžný člověk náleží do pozice šesté nebo sedmé ze sedmi. To však neplatí pro vás, kteří se chcete podílet na lepších zítřcích. Dostali byste se asi tak o dvě až tři pozice navrch, což rozhodně není málo. Možná i více...

Podstatné je, že se vám dostává jisté privilegované šance a to k mnohem lepšímu bytí. Nemusel bych vám něco takového nabízet. Mohl bych vaše vědomí prostě hned nedobrovolně pozměnit a "zkopírovat" do zmiňovaného zcela nového veškerenstva. Bylo by to pro mě jednodušší a rychlejší. Cílem však zůstává, dát vám šanci a nenutit vás. Není umění jen ničit a ničit, že ?

Pojďme si teď v bodech povědět, co to všechno vlastně znamená:

- svět, vesmír a vůbec celé veškerenstvo (za určitou ne příliš dlouhou dobu) doslova zmizí, bude pohlceno do mého nitra a pak se začne vytvářet nové veškerenstvo (můžete tomu říkat třeba "další velký třesk")
- ale jisté části (to budete třeba Vy nebo Vy) budou uvolněny do nového veškerenstva nezměněny (po předchozí dohodě samozřejmě)
- získáte nejen vliv, peníze a majetky, ale také duchovní možnosti (nebo na čem se konkrétně dohodneme - v rámci možností samozřejmě)
- budete spravovat vyměřený konkrétní prostor s lidmi a/nebo jinými obyvateli a to o velikosti například dnes známého města Brno či Praha; může se však jednat i o mnohem větší místa, třeba i celé ostrovy)
- když se osvědčíte, dosáhnete i stavu božství 

V případě zájmu se obraťte na níže uvedené kontakty...

Telefonní číslo: 605 429 284

E-mail: antik.spol@gmail.com

_________________
NOVÝ OLYMP